ceník

rodinné / těhotenské/ portrétní / lifestyle focení  (doba focení je 45 minut až 1,5 hodiny focení, dle potřeby vaší a vašich dětí, minimálně 30 fotografií v digitální podobě): 3.500,- v případě, že mohu fotografie zároveň použít do svého veřejného portfolia (web, FB, případně Instagram). Pokud si nepřejete fotografie veřejně ukazovat, cena je 4.000,-. Focení probíhá obvykle formou procházky, fotografie jsou pak z různých míst či koutů, jsou různorodé, ale tvoří celek.

newborn: focení čerstvého miminka u vás doma (v rámci města Prahy, jiné lokality po dohodě). Focení probíhá cca 30 minut, fotí se pouze miminko (pro focení celé rodiny i s čerstvým miminkem využijte balíčku rodinné focení) – bez kýčovitých rekvizit, bez polohování, jen velmi citlivě a přirozeně nafotím první krásné portréty nového člena vaší rodiny v klidu vašeho domova. Cena novorozeneckého focení je 2500,- (pokud si nepřejete fotografie veřejně ukazovat v rámci mého portfolia (zveřejňuji pouze fotografie beze jména a informací o miminku), je cena 3000,-), výsledkem je minimálně 20 upravených fotografií v digitální podobě.

komerční focení: dle dohody, cena dle rozsahu práce a použití

Máte zájem o jiný typ focení? Neváhejte mě kontaktovat, domluvíme se.

Lokalita focení je na dohodě – parky, ulice, náplavka, kavárny… v rámci města Prahy. Okrajové části Prahy či mimopražské focení je na dotaz (a případně s poplatkem za čas strávený na cestě). Možné je též focení u vás doma.

Projděte si, prosím, mou galerii, než se rozhodnete mě oslovit. Pokud vás můj styl zaujme, budu ráda, když si domluvíme společně termín fotografování.

V ateliéru nefotím, děkuji za pochopení.

Svatbu vám ráda nafotím, pokud obřad probíhá ve všední den (cena dle délky focení).

%d blogerům se to líbí: